#milliondollarlegs

Decyzja zapadła. Rozpoczynam misję #milliondollarlegs. Chciałabym się pochwalić i zwrócić Waszą uwagę na fakt, że jest to mój pierwszy post tłumaczony na język angielski.

Moje nogi to mój skarb. Są długie i piękne (a ja jestem skromna), przynajmniej tak mi mówią inni 🙂

Ale nie są doskonałe, tak jak nikt nie jest.

Aby się zmotywować do działania postanowiłam zacząć relacjonować moją walkę w celu uzyskania efektu nóg nieskazitelnych, łamiących serca, kruszących lód. Deklaruję tu swoją otwartość na wszelkie podpowiedzi, rady i wskazania najlepszych ćwiczeń, sposobów na pielęgnację, produktów, zabiegów itp.

Oczywiście na początku wiąże się to z podaniem na tacy wszystkich moich niedoskonałości, które mnie denerwują i których nie akceptuję od dłuższego czasu, ale to w osobnym poście.

Jak myślicie co powinnam zrobić najpierw?

Photo/MUA: Twoja Sesja

Outfit:/Body: Gosia Strojek

Interior: H15 Boutique Hotel

 

 

Joanna

Jestem wysoką, naturalną blondynką, która od pewnego czasu cieszy się swoim największym atutem czyli wzrostem (183 cm) i długimi nogami. Zrobienie im spontanicznego zdjęcia zainspirowało mnie do założenia wyjątkowego, moim zdaniem innego konta na Instagramie, później również bloga.

Jestem zwyczajną, ale niezwykłą kobietą, na co dzień menadżerką wysokiej 😉 klasy w międzynarodowej organizacji. Wówczas „business look” jest moim królem, a od niedawna szpilki są moją największą słabością. Wcześniej nie zawsze moja pewność siebie pozwalała mi na bycie tą najwyższą w towarzystwie. Szczęśliwie, razem z powstaniem 2legs2long zrzuciłam z głowy ten ciężar.

Prywatnie jestem miłośniczką czworonogów, duszą relacji z najbliższymi. W podróżach szukam autentycznej kuchni i lokalnego wina. Chętnie wybieram się do teatru na dobrą komedię lub musical. Otwarcie przyznaję, że mam szczęśliwe życie, które bardzo lubię. Uważam, że każdy człowiek jest z natury dobry, tylko czasami zawodzą okoliczności.

Nigdy nie farbowałam włosów, nigdy nie paliłam papierosów – tylko próbowałam 😉 Twierdzę, że dobrze jest utrzymywać ciało w jak najlepszej kondycji, jednak nie skupiam się wyłącznie na estetyce i pielęgnacji. Przesada nie jest dobra w żadnej dziedzinie życia, więc aby żyć w zgodzie ze swoim organizmem, wystarczy słuchać jak sam upomina się o swoje potrzeby.

Życie jest piękne, więc na blogu dzielę się swoimi przeżyciami, przemyśleniami, podróżami, wyzwaniami i dużą dawką motywacji. Dlaczego nie pokazuję twarzy? Taki był mój pomysł na profil. Podobno ludzka wyobraźnia potrafi działać cuda. To, co nie jest całkowicie odgadnione jest najbardziej intrygujące, dlatego w większości skupiam się na zdjęciach moich nóg. Oczywiście mam też powody zawodowe. Ale próbujcie, może kiedyś przekonacie mnie żeby było inaczej 😉

One Comment

  1. First of all, beautiful photos, Joanna, spectacular! And in relation to your question you can comment on what you do to keep your legs so beautiful you can even tell types of exercises that can be done in the gym to have beautiful legs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ciśśś….

Niedoskonałości do poprawki