Kartki DIY

Zrób je sama

Pewnie powiecie, że spóźniłam się z tym postem. Byś może, ale niezależnie od minionego czasu, przede wszystkim tym postem chciałam oficjalnie podziękować Hani z haart.pl.  Poświęciła swój cenny czas, aby zarazić mnie zabawą i przyjemnością zaskakiwania innych.

Po drugie chciałam Was uprzedzić, że jeśli macie w planach wykonać podobne kartki warto przygotować się wcześniej, ułożyć w głowie pomysł, zaopatrzyć się w ozdobne drobiazgi (zbierajcie wstążeczki – nawet te krótkie, guziki, koraliki, kawałki kolorowego papieru – to wszystko naprawdę się przydaje).

Oczywiście nie myślę tu jedynie o świątecznym czasie. Przecież taka kartka, ręcznie wykonana na urodziny, imieniny, z okazji jakiegoś sukcesu, a może narodzin dziecka to super niespodzianka. My zaczęłyśmy z Hanią o 11:00, a później wraz z mężem kończyłam jeszcze ostatnie kartki przed północą. Zrobiliśmy ich równo 50 sztuk.

Najwięcej czasu zabierają detale.

Zszywanie kokardek, doszywanie guziczków, wycinanie. Przygotowywanie finalnej wersji jest już znacznie szybsze, jeśli oczywiście są pomysły lub gdy towarzyszy doświadczona blogerka DIY 😉

Prawda jest też taka, że na ostatnią chwilę udało mi się je wszystkie wysłać. I wiecie co… największą przyjemnością są otrzymane odpowiedzi. Podziękowania i docenienie wkładu i czasu pracy. To naprawdę bardzo miłe. Tak, jak Wam wspomniałam w poprzednim wpisie “Zwykłe lub polecone w uczucie pakowane” , moim celem było przywrócić świąteczną radość! NAPRAWDĘ było super! Bardzo miło wspominam ten dzień. Bardzo pracowity, w doborowym towarzystwie, interesującymi rozmowami i fantastycznymi wynikami.

No i mój mąż zaczął ponownie okazywać cień radości z nadchodzących świąt – bezcenne 😉

 

 

Zwykłe lub polecone

Stadnina koni i powrót do przeszłości