Czy można mieć wspólne pasje?

Zaskoczyła mnie ostatnio reakcja znajomej, która nie dowierzała, że razem z moim mężem chodzimy na jogę i jeszcze, że jemu mogą podobać się takie babskie rozrywki. Typowy stereotyp, którego nie znoszę. W dzisiejszych czasach, to dla mnie oznaka nienadążania za zmieniającym się światem.

Zachęcam wybierz się na zajęcia jogi. Możesz się zdziwić jak wielu facetów tam spotkasz, jak się zachowują i jak wyglądają. Cóż to za beznadziejne szufladkowanie? Czy mężczyzna po pracy musi rąbać drewno, przesiadywać w garażu albo tłuc w “fifę” na konsoli, aby być męski!?

Nie wierzę w staroświecki podział obowiązków w związku hetero.

Mężczyźni, których znam, piją czystek, chodzą do teatru, muzeum, tańczą, ćwiczą jogę, poddają się masażom, biorą udział w koncertach mis tybetańskich i innych rytuałach. Chłopak z odkurzaczem jest tak samo męski jak z wiertarką w ręku. Widok mężczyzny w kuchni to podwójna radość dla kobiety – przez żołądek do serca 😉 czy jednak nie w Twoim przypadku?

Nie chce wspominać nawet o mężczyznach, którzy bardzo świadomie dbają o swoje zdrowie i ciało. Chodzą na wizyty kontrolne do lekarza, może czasem do kosmetyczki lub noszą przeciw żylakowe męskie podkolanówki! Tak, są takie i rozwiązują problem zdrowia nóg tak samo, jak w przypadku kobiet, znajdziesz jej tutaj klik! Dla mnie są to wyłącznie objawy absolutnie zdrowej osobowości, świadomości, pewności siebie i braku kompleksów.

Dziewczyny, zastanówcie się z kim chcecie dzielić życie, energię i swoją chęć do działania. Same zakładając motocyklowy kombinezon, snowboard, wsiadając za kierownicę potwora z widlastą szóstką (silnikiem V6), idąc z nim na strzelnicę lub zamawiając single malt whisky, nie stajecie się mniej kobiece!

Wspólne spędzanie czasu i wykonywanie rzeczy sprawiających przyjemność zbliża do siebie.

Wystarczy chcieć odkrywać takie wspólne zainteresowania i pasje. My ostatnio byliśmy razem w muzeum motoryzacji i bawiłam się świetnie. Ja przy okazji miałam swoje SPA, ale o tym opowiem osobno 😉

Jeżeli chcesz potańczyć rumbę, nigdy nie zakładaj, że Twój facet odmówi. A jak nie chce, to może rzeczywiście idź na te zajęcia sama. Może to będzie szansa, że właśnie tam odnajdziesz osobę, która chętnie odkryje z Tobą kolejne pasje 😉

 

 

Nareszcie prawdziwa zima

Miesięczny przegląd SPA