Blog… Start… Dlaczego?

Moje życie coraz częściej udowadnia mi, że niczego nie mogę przewidzieć i zaplanować. Pomimo, iż dokładnie w ten sam sposób nigdy „tego” nie planowałam, nawet nie podejrzewałam siebie o chęć publicznego tworzenia, postanowiłam założyć bloga.

Bardzo ważne jest to, aby mieć miejsce (do dnia dzisiejszego kalendarz) w którym będziemy mogli zbierać nasze przemyślenia i doświadczenia. Nasze uczucia w dniach sukcesu, a tym bardziej upadki i dni ciężkie, które nie dają nam motywacji, aby podnieść się z łóżka. Pamiętaj, że CZAS jest najlepszym doktorem. Kiedy wrócę do swoich postów „za jakiś czas” mogę mieć już kolejne – nowe spostrzeżenia.

WITAM WAS 😉 Mam na imię Joanna i zachęcam do komentowania, wypowiadania się i analizowania. Razem można osiągnąć więcej 😉 Wierzę, że dacie mi moc, abym mogła wytrwać w moim nowym postanowieniu.

 

 

Joanna

Jestem wysoką, naturalną blondynką, która od pewnego czasu cieszy się swoim największym atutem czyli wzrostem (183 cm) i długimi nogami. Zrobienie im spontanicznego zdjęcia zainspirowało mnie do założenia wyjątkowego, moim zdaniem innego konta na Instagramie, później również bloga.

Jestem zwyczajną, ale niezwykłą kobietą, na co dzień menadżerką wysokiej 😉 klasy w międzynarodowej organizacji. Wówczas „business look” jest moim królem, a od niedawna szpilki są moją największą słabością. Wcześniej nie zawsze moja pewność siebie pozwalała mi na bycie tą najwyższą w towarzystwie. Szczęśliwie, razem z powstaniem 2legs2long zrzuciłam z głowy ten ciężar.

Prywatnie jestem miłośniczką czworonogów, duszą relacji z najbliższymi. W podróżach szukam autentycznej kuchni i lokalnego wina. Chętnie wybieram się do teatru na dobrą komedię lub musical. Otwarcie przyznaję, że mam szczęśliwe życie, które bardzo lubię. Uważam, że każdy człowiek jest z natury dobry, tylko czasami zawodzą okoliczności.

Nigdy nie farbowałam włosów, nigdy nie paliłam papierosów – tylko próbowałam 😉 Twierdzę, że dobrze jest utrzymywać ciało w jak najlepszej kondycji, jednak nie skupiam się wyłącznie na estetyce i pielęgnacji. Przesada nie jest dobra w żadnej dziedzinie życia, więc aby żyć w zgodzie ze swoim organizmem, wystarczy słuchać jak sam upomina się o swoje potrzeby.

Życie jest piękne, więc na blogu dzielę się swoimi przeżyciami, przemyśleniami, podróżami, wyzwaniami i dużą dawką motywacji. Dlaczego nie pokazuję twarzy? Taki był mój pomysł na profil. Podobno ludzka wyobraźnia potrafi działać cuda. To, co nie jest całkowicie odgadnione jest najbardziej intrygujące, dlatego w większości skupiam się na zdjęciach moich nóg. Oczywiście mam też powody zawodowe. Ale próbujcie, może kiedyś przekonacie mnie żeby było inaczej 😉

Znajomi? Koledzy? Czy już przyjaciele?