10 faktów o mnie

Jestem tu już ponad dwa lata i przez cały ten czas podzieliłam się z Wami znaczą częścią mojego “wnętrza”. Opowiedziałam Wam wiele historii z mojego życia, pokazałam setki zdjęć, jednak wydaje mi się, że jestem Wam winna coś więcej. Dlatego chciałabym Was zaprosić do zajrzenia jeszcze bardziej w głąb mojego życia i poznania kilku moich tajemnic.

Sama lubię czytać podobne wpisy i wiedzieć co mam wspólnego z moimi ulubionymi blogerkami, dlatego postanowiłam, że mój tekst też powinien się pojawić.

Niektórzy ciągle namawiają mnie, abym pokazała swoją twarz.

Jeszcze nie wiem czy kiedyś przyjedzie na to czas, ale myślę, że fakty, pozwolą Wam poznać mnie lepiej.

1. Nie lubię blogowych wpisów typu “outfit”. Nie zobaczysz ich na www.2legs2long.com Chętnie oglądam pokazy mody i podziwiam styl wielu dziewczyn, ale opisywanie w co się dziś ubrałam, jest dla mnie po prostu nudne. Ciuchy widać na zdjęciu, a jeśli ktoś jest zainteresowany, zapyta. Najczęściej wszystko jest oznaczone na końcu tekstu.

2. Nie lubię oscypków, wręcz budą we mnie bezgranicznego obrzydzenie. Zapach, smak, konsystencja, trzeszczenie w zębach, sama świadomość, że są w lodówce – jeśli kiedykolwiek są – widok grillowanych na ulicy oscypków przyprawia mnie o mdłości.

3. Pracuję zawodowo, w szeroko rozumianych usługach turystycznych od 19 roku życia. Lubię swoją pracę, uwielbiam moją rolę lidera, doskonale się czuję, gdy moje środowisko pracy jest stabilne.

4. Lubię kolorowanki antystresowe, zwłaszcza mandale i zwierzęta. Choć nieczęsto mam na nie czas, mogłabym kolorować całymi dniami.

5. Nigdy nie byłam zarejestrowana na portalu randkowym. Już prawie połowę mojego życia spędziłam z jednym mężczyzną 😉

6. Jako nastolatka chciałam być zakonnicą. Faceci wydawali mi się fałszywi i nieprawdziwi, a jedynym ideałem był mój tata…. później Michael Jackson.

7. Denerwują mnie programy kulinarne. Dlaczego? Nie chodzi o to co robią. Bardziej chodzi mi o szacunkowy czas i koszt jaki podają. Przecież do takiego programu wszystko jest zawsze pięknie pokrojone, poszatkowane, ułożone w miseczkach. Gdzie kupisz pół cebuli?

8. Zawsze odwracam głowę i zatykam uszy kiedy w filmie dzieje się krzywda jakiemuś zwierzakowi. Nie mam tak w stosunku do ludzi 😉

9. Bajka Bambi powinna być zakazana i nigdy niewłączana dzieciom. Zawsze (nawet teraz), kiedy pomyślę o scenie w której malutki jelonek przeraźliwie woła i szuka swojej mamy w scenerii padającego śniegu, gardło mi się ściska. Z Królem Lew mam podobnie.

10. Nie umiem pływać, ale przez ostatnie 15 lat wykonałem bardzo duży postęp – kiedyś moczyłam stopy, dziś wchodzę do wody po szyję

 

Mamy coś wspólnego?

Chętnie dowiem się co to jest 😉

A jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie jeszcze więcej, zapytaj w komentarzu. Nie zapomnij zajrzeć na mój profil na Instagramie, poszukać tam więcej informacji o mnie.

 

 

Dlaczego muszę?

5 razy dlaczego chce zostać psychologiem