Header

Czasy, gdy ludzie na ulicy wyglądali tak samo na szczęście mamy już za sobą. Wyrażanie siebie strojem jest bardzo zauważalne, zwłaszcza w dużych miastach, często szokując i nie pozwalając oderwać wzroku. Moda daje nam nieograniczone możliwości. Projektanci, sieciówki, styliści, ciągle dostarczają nam nowych pomysłów. Jedni za nimi podążają, inni stawiają na indywidualizm. Najbardziej popularny i pożądany trend to "jestem sobą i dobrze się czuję”.

Times when people on the street looked all the same are fortunately already gone. It’s easy to notice how people express themselves, especially in big cities, even shocking or not allowing you to look away. Fashion gives us unlimited possibilities. Designers, popular brands, stylists, are constantly providing us with new ideas. Some follow them, others put on individualism. The most popular and desired trend is "I am myself and I feel good".

Ja dobrze się czuję w rajstopach ;-) , rajtkach, rajtuzach, pończochach czy nylonach, jak zwał tak zwał ;-) Zawsze muszę mieć klasyczne, cieliste w odpowiednim odcieniu, dobrze przylegające. Lubię je zakładać, a w dodatku, w moim zawodzie ta część garderoby jest wymagana. Rajstopy to baza stroju, a jednocześnie ważny element, który nadaje całej stylizacji charakteru. Z drugiej strony bardzo łatwo jest przesadzić, dokonując złego wyboru.

I feel good in pantyhose ;-) , so called tights, stockings or nylons. I always have to have classic, in the right nude shade, well tight. I like to wear them, but also in my profession this piece of clothing is highly required. Pantyhose is the basis of costume, and at the same time an important element that gives character to the outfit. On the other hand it is very easy to overdo, making the wrong choice.

Czasami pozwalam sobie na odrobinę szaleństwa, połączonego z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Jednak nigdy nie pozwoliłam sobie na przebranie. Lubię na przykład ubrać rajstopy z zaznaczonymi konturami kotów, kiedy wybieramy się ze znajomymi na sushi do lokalu, który ma koty w swojej identyfikacji wizualnej. To zabawny akcent, którym się bawię i sprawiam odrobinę radości obsłudze ;-) To takie moje podziękowanie za ich świetną pracę.

Sometimes I allow myself a bit of fantasy, combined with a sense of humor and distance to myself. However, I never allowed myself to disguise myself. As an example I like to dress pantyhose with marked cats when we go with friends for a sushi to a place that has cats in their visual identity. It's a small touch that I have fun with, and I give a little joy to the staff ;-) That's my thanks for their great service.

Nie kuszę ot tak widokiem koronkowego wykończenia moich pończoch! Męczy mnie nad wyraz bogata wyobraźnia i zdolność nadinterpretacji przypadkowych facetów. Wolę chwalić się nimi na prywatnej dwuosobowej imprezie ;-)

I don’t tempt with the look of the lace trim of my stockings! I'm tired when accidental guys express their rich imagination and overreact. I prefer to show them off on a private two-person party ;-)

Jeszcze nie znalazłam swojej ukochanej marki, którą mogłabym szczerze polecać. Zawsze znajdę coś co mi nie do końca pasuje. Ponieważ moje nogi są codziennie mocno eksploatowanie, dokonałam już kilku zakupów, które miały sprawić, że będę czuła lekkość i zmniejszą uczucie zmęczenia. Pierwsza magiczna para, puściła oczko zaraz po wydostaniu się z opakowania. Inna lądując zaledwie w połowie mojej łydki. Poza zdenerwowaniem, za każdym razem czułam lekkość jedynie w portfelu. Zaufałam kilku producentom, ale moje rozczarowanie nie pozwala mi dokonać kolejnego zakupu. Wierzycie w te rajstopowe cuda? Próbowałyście ich kiedyś? Chętnie sprawdzę Wasze rekomendacje.

I have not found my beloved brand yet, which I could honestly recommend. I will always find something that does not quite fit me. Since my legs are heavily exploited daily, I've already made some purchases that was supposed to make me feel light and reduce the feeling of being tired. The first magic pair, broke just after getting out of the package. Another was done just half way through my leg. Besides being upset, every time I felt light only in my wallet. I trusted a few producers, but my disappointment prevented me from making another purchase. Do you believe in these tights miracles? Have you ever tried them? I will be happy to review your recommendations.

Design your blog - select from dozens of ready-made templates or make your own; simply “point & click” - Click here

Likes

Comments

Instagram@2legs2long