Header

Co za dzień! Wszystko w biegu. Już przed 7:00 musiałam być wyjątkowo w pracy. Dzień był tak szalony, że nie miałam nawet czasu na przysłowiowe i prawdziwe siku ;-) Zależało mi, aby wyjść wcześniej lub chociaż punktualnie z pracy, ale wszystko dokoła skutecznie się buntowało. Robiłam co mogłam, aby zdążyć na 20:00 do klubu. Niestety wybiła 18:00, a ja nadał byłam w pracy. Zadzwoniłam do męża, który szykował się na imprezę urodzinową w domu. Poprosiłam go, aby zabrał przygotowaną sukienkę i przywiózł mi ją do pracy. Na szczęście był już niemal gotowy dlatego szybko znalazł się u mnie.
What a day! All in rush. Exceptionally I had to be at work already before 7:00 am. The day was so crazy that I didn’t even have time to go to the toilet ;-) I was anxious to leave office early, or at least on time, but everything around was against me. I did what I could to be in the club as 8:00 pm. Unfortunately a 6:00 pm I was still at work. I called my husband, who was preparing for a birthday party at home. I asked him to take me the prepared dress and bring it to my office. Fortunately, he was almost ready so he did it very quick.
Szybciutko zaczęłam poprawiać makijaż, a w momencie zrzucania biznesowych ciuchów poczułam, że koszula body, a dokładnie haftka w kroku zahaczyła o rajstopy. F… $%^&*&^%$#@@#%....k moja Veera z dziurą o średnicy 5 cm! Byłam wściekła. Nie miałam czasu na zorganizowanie nowych, a nie pomyślałam, aby zabrać zapasowe. Prawdziwa "Warszawska Dama”. Ok, podobno nie lecą w nich oczka - zaryzykuję. Było mi głupio, bo miałam na sobie krótką sukienkę, a w kroku dziurę ;-D
I started to put up my make-up and drop out of the business clothes. Suddenly I felt that the body-shirt, and exactly a button holding it in the crotch, was hooked on pantyhose. F...$%^&*&^%$#@#%...k, my Veera got broken with a 5 cm hole! I was furious. I did not have time to organize new ones, and I did not think to take spare parts. What a real "Warsaw Lady". Ok, they say, this tights don’t let eyelets - I'll risk it. I felt stupid because I was wearing a short dress, and I had pantyhose with a huge hole underneath ;-D
To takie trochę oszustwo. Opakowanie ładne a pod spodem …. Co jakiś czas zerkałam na nogę, aby sprawdzić czy nic się nie dzieje. W klubie było ciemno, ale sama świadomość trochę mnie ograniczała. Nie zostałam królową parkietu, ale i tak świetnie się bawiłam. Rajstopy z dziurą spisały się na medal, więc postanowiłam pokazać je Wam całe w złocie ;-)

It was like a cheat. Nice package and underneath .... The whole evening I peeked at my leg to see if nothing was happening. The club was dark, but the awareness itself limited me a little. I couldn’t be the queen of the dance floor, but I had a great time anyway. Tights made it for a medal even with a hole, so I decided to show them to you all in gold ;-)

Design your blog - select from dozens of ready-made templates or make your own; simply “point & click” - Click here

Likes

Comments

Instagram@2legs2long